21 grudnia 2013

Soon Christmas holidayCześć, zacznę od tego, że dzisiaj może będzie filmik nagrany z moją przyjaciółką "makijaż na ślepo", wgrałabym go wam teraz, ale niestety nie mam go na laptopie, tylko jest u mojej przyjaciółki na komputerze :( no ale dzisiaj może do niej pójdę, więc wam tutaj wgramy :)

mamy 3 dni do świąt, niby tak się nie mogłam doczekać, ale w ogóle tych świąt nie czuję. Nie ma śniegu, to jest właśnie minus, no ale trudno. Wiem, że na pewno te święta miną bardzo szybko. Na sylwestra też nawet nie mam planów, mam nadzieję, że nie spędzę go w domu, załamka... 
Dzisiaj ogarnę w swoim pokoju i chyba już ubiorę sobie małą choinkę, może chociaz wtedy trochę te święta poczuję. Chociaż wolę jak stoi już duża choinka, oglądamy z rodzinką jakieś filmy, jest cudownie:). W tamtym roku miałam żywą choinkę, a w tym pewnie będzie sztuczna.. no trochę szkoda. Zauważyłam, że jak dorastamy, to coraz mniej czujemy te święta.. Czy tylko ja tak mam? :( Ogólnie muszę sobie wywołać zdjęcia i powiesić je nad komodą, zrobię takie serce ze zdjęć *.* :) 


OBSERWACJA ZA OBSERWACJE? ZACZYNAJCIE I PISZCIE POD POSTEM "zaobserwowałam".

1 komentarz:

  1. Czekam na filmik , podobny widziałam u Lucy ; )
    Poklikasz? http://re-belious.blogspot.com/2013/12/persunamallcom.html#more

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, chętnie obejrzę wasze blogi :)
* nie pisz "obserwujemy", napisz w komentarzu, że obserwujesz i wtedy ja też obiecuję, że zaobserwuję twojego bloga :)
*Jeżeli skomentujesz, to również możesz liczyć na komentarz z mojej strony.